Úvodní stránka

Tento web vznikl za účelem zveřejňování mých fanfikcí na svět Harryho Pottera. Fanfikce na HP čtu již mnoho let a v roce 2015 jsem je také začala psát.

Zaměřuji se na tyto kategorie:
Snamione - Partnerský vztah - Snape a Hermiona
Snarry - Partnerský vztah - Snape a Harry
Dramione - Partnerský vztah - Draco a Hermiona
Drarry - Partnerský vztah - Draco a Harry
Severitus - Příbuzenský vztah - Snape a Harry, ale Snape je příbuzný (nejčastěji otec) Harryho

V mých povídkách se často objevují i jiné nezvyklé páry, které ale nejsou hlavními. Jako příklad mohu uvést Harryho a Blaise či Rona a Pansy popřípadě Hermiona a Lucius.
Píši i jiné kategorie, ale méně často a na tomto webu se příliš objevovat nebudou. A když už, tak většinou ve formě jednorázovek.

Mé příběhy si často dělají, co jen chtějí. Proto se občas neplánovaně prodlouží, či postavy udělají něco neočekávaného a tím změní celý plánovaný děj.
Ve většině mých příběhů nedodržuji kánon, či si ho měním. Například jsou v mých povídkách velmi často Severus a Fred živí.
Jelikož mám načteno opravdu hodně fanfikcí, je dost možné, že některé nápady jsem nevědomky převzala. Také má ráda zápletky založené na klišé, například nechtěné manželství.

Čtení všech povídek je jen na vlastní nebezpečí. V úvodním příspěvku vždy upozorňuji na věci, na které můžete v příběhu narazit. Například sex, slash, vulgární mluva  a podobně. Proto doporučuji tento příspěvek číst! :)